Jedná se o stroj , který je konstrovaný pro všechny váhové kategorie. Při pravidelném cvičení dochází k velmi rychlému úbytku tukové tkáně a zpevnění problematických partií. Přístroj je postaven na faktu, že pro spalování tuků je potřebný pohyb a tkáně se musí prokrvit. Toto dokonalé prokrvení problémových partií je zajištěno právě řízeným podtlakem ve vakuové kabině. Vacukolo funguje jako jiné aerobní stroje, jeho zvláštností je systém, který vytváří nízký atmosferický tlak. Krevní lymfatické kapiláry jsou v podkoží a tukové tkáni uvolněny a dochází ke koncentrovanému spalování tuku na problematických partiích, aktivaci lymfatického systému a odstranění celulitidy. Redukce je tak až 3× rychleší než při klasickém cvičení! Čeká Vás 30-ti minutový trénink formou jízdy na kole zn. Kettler v podtlaku (6 úrovní podtlaku) včetně neoprénových sukýnek. 

Zpevníte svalstvo i pokožku, zeštíhlíte o pěkných pár centimetrů a zbavíte své tělo škodlivých látek.  

 

Jedinečná kombinace vakua s pohybem má za následek:

- zvýšení cirkulace krevního oběhu

dvojité zrychlení metabolismu

- aktivní spalování tuků

- redukci celulitidy

- zlepšení fyzické kondice

stimulaci produkce kolagenu v kůži, čímž dochází k vyhlazování a výraznému zpomalování stárnutí pokožky

 

Předností  Vacu kola je vedle vysoké účinnosti také detoxikační efekt. Trénink rozproudí váš metabolismus i lymfatický systém a umožní vašemu tělu vyplavit usazené škodliviny i zadržovanou vodu.

 

 

KETODIET

KetoDiet - proteinová dieta, která Vám pomůže zhubnout a naučí vás pravidelně a správně jíst!

Proteinová dieta KetoDiet je navržena pro rychlé, účinné a bezpečné hubnutí*. Pomůže vám vyřešit vaše problémy s nadváhou, aniž byste se museli horko těžko potýkat s počítáním kalorií. 

 

V průběhu ketogenní diety KetoDiet jíte chutná proteinová jídla a nápoje a dodržujete pravidla 3 kroků KetoDiet.

Více o KetoDiet v sekci "Doplňkové služby/KetoDiet".

 

 

 

 

 

 

 

pageimage