NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE BODYKA PLUS

Jde o bezpečnou technologii umožňující selektivně a pohodlně ošetřovat jen tukové tkáně, tvarovat tělo a snižovat obvod problematických oblastí.

Přístroj BODYKA Plus je zařízení od italského výrobce NOVAESTETYC určené na neinvazivní, tj. nechirurgické ošetření těla v oblasti s lokalizovaným tukem a celulitidou.

Patentovaná technologie přístroje BODYKA využívá nízkofrekvenční ultrazvuk (od 30 do 40 kHz). Nízkofrekvenční ultrazvuk dokáže působit hluboko, čímž se liší od vysokofrekvenčního ultrazvuku, který funguje jen na povrchu a buňky jen zahřívá.

Přístroj využívá celosvětově patentovaný systém SCP, díky tomu nehrozí popálení pokožky.

 

Na jakém principu funguje liposukce

Ultrazvukové vlnění generuje stlačující a uvolňující vlny. Po dobu uvolnění vzniká v mezibuněčné tekutině – lymfě – negativní tlak, který vyvolává vznik plynových mikro bulblin. Po dobu stlačení vzniklý tlak tlačí na rozšiřující se bublinu až dojde k jejímu zániku, čímž dojde k uvolnění energie. Tato energie způsobí prasknutí membrány tukové buňky a tím ji trvale odstraní. Uvolněné triglyceridy (tuky) se odplavují lymfatickým systémem a potom přejdou do krevního oběhu, aby se dál metabolizovaly v játrech. Odstranění triglyceridů obsažených v adipocytech proto probíhá přirozeným fyziologickým procesem.

 

Důležíté upozornění

Před zákrokem je zapotřebí absolvovat celotělovou lymfatickou masáž. Lymfatickou masáž ošetřované oblasti je dobré opakovat po celou dobu kdy budete docházet na ošetření. Lymfodrenáž pomáhá odvádět uvolnění tukové buňky, které se přirozeným způsobem z těla vyloučí, redukuje celulitidu a má liftingový efekt.

 

Před každým ošetřením je zapotřebí:

- 3 dny před ošetřením zvýšit příjem tekutin (2-3l) nejlépe čisté vody denně

- zvýšit příjem vitamínu C (1000mg denně)

- 3 dny před ošetřením nevyvíjet zvýšenou fyzickou aktivitu

- 3 dny před ošetřením neabsolvovat masáž a saunu

 

Jak často a kolikrát se chodí na ošetření:

1x za týden, min. 4x, doporučené 6x až 8x dle potřeby

 

Ošetřované oblasti těla:

břicho, zadek, stehna, vnitřní strana stehen, boky, ramena a kolena

 

Zákrok je absolutně bezpečný a nebolestný. Ihned po zákroku je možné pokračovat v běžné činnosti. Jde o výjimečnou metodu bez rizika a vedlejších účinků.